Ajax Systems на ринку з 2011 року. Відтоді ми виросли з перспективного стартапу до міжнародної компанії, яка продає системи безпеки у 70 країн світу. Ми перетворили складне для розуміння обладнання на максимально зручний, дружелюбний і сексуальний продукт, який хочуть користувачі. Ви коли-небудь чули, щоб так відгукувалися про професійні охоронні системи? Ми — так.

Hikvision technology - Це світовий бренд який виготовляє цифрові камери відеоспостереження, а також системи контролю доступу. Компанія "Hikvision" виробляє камери з багатим функціоналом. Новітній світовий лідер на ринку безпеки який завжди гарантує якість та довговічність

«Dahua Technology» - це компанія, яка однією з перших представила на українському ринку системи безпеки і відеоспостереження провідних зарубіжних виробників. Сьогодні ми зберігаємо лідируючі позиції серед оптових постачальників, розширюючи асортимент продукції і пропонуючи кращі умови співпраці.

TOP

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)